Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bakanlar TOGG tesislerini gezdi

SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI FATİH KACIR, BERABERİNDE HAZİNE VE MALİYE BAKANI MEHMET ŞİMŞEK İLE BİRLİKTE GEMLİK’TEKİ TOGG TESİSLERİNİ GEZDİ.

SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fatih Kacır, Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile birlikte Gemlik’teki Togg tesislerini gezdi.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fatih Kacır ile Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek Gemlik’e gelerek Togg tesislerini gezdi. Togg üretim sahasında incelemelerde bulunan iki bakan daha sonra Togg sürerek test etme şansı yakaladı. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fatih Kacır gezi ile ilgili yaptığı paylaşımda şu görüşlere yer verdi; Togg üretim ve teknoloji kampüsünü Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Mehmet Şimşek’le ziyaret ederek incelemelerde bulunduk. #Togg, sadece bir otomobil değil, aynı zamanda inovasyon, tasarım ve mühendisliğin bir araya geldiği bir vizyondur. Hedef, global pazarlarda güçlü olmak! Fatih Kacır twitter paylaşımında ayrıca Ağustos ayının ilk yarısında teslim edilen Togg sayısının Temmuz ayının toplamını geçtiğini de belirterek, yollardaki Togg sayısı 2 bini geçti. Üretim daha da hızlanacak. Yıl sonuna dek toplam 28 bin Togg T10X üretimi hedefleniyor” ifadelerine yer verdi.