Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Önder Tanır, Balkan derneklerini ziyaret etti

Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, Koşukavak Yöresi Kültür Derneği ile Tunaboylular Deliormanlılar Derneği’ni ziyaret etti.

Kestel Belediye Başkanı Önder

Balkanlarda bir çok kardeş şehri bulunan ve bölgedeki çalışmalarıyla dikkat çeken Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, Tunaboylular Deliormanlılar Derneği ile Koşukavak Yöresi Kültür ve Dayanışma Derneği’ne ziyaret gerçekleştirdi.

İlk olarak Tunaboylular ve Deliormanlılar Derneği’ni ziyaret eden Tanır ve beraberdeki heyet, dernek başkanı Süleyman Ulusoy tarafından karşılandı.

Dernek binasında bir görüşme gerçekleştiren ekip, daha sonra hediyeleşerek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Tanır ve beraberindeki heyet daha sonra Koşukavak Yöresi Kültür Derneği ile ziyarete devam etti.

Burada konuşma yapan Tanır, şunları söyledi:

“Ecdat yadigarı topraklara ulaşarak hizmet götürüyor olmaktan dolayı her zaman mutluluk duyuyoruz. Kestel Belediyesi olarak Bulgaristan’daki kardeş şehirlerimiz Koşukavak, Kirkovo ve Vetovo’ya sık sık ziyaret gerçekleştiriyor, çeşitli hizmetlerde bulunuyoruz. Balkanlar uzun yıllar birlik ve beraberliğimize hasretti. Son yıllarda gerek yerel yöneticilerimizin gerekse de hükümetimizin yürüttüğü çalışmalar ile Balkanlarda barış ve huzur ortamı oluşturuldu. İnşallah bu yakaladığımız güzel ortam uzun yıllar devam edecektir.”