Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bursa’ya renk katacak kişiler aranıyor

Bursa Büyükşehir Belediyesi, “Sprey seni çağırıyor. Şehrine renk kat” sloganıyla Bursa Hayvanat Bahçesi otoparkında Grafiti Şenliği düzenleyecek.

Bursa Büyükşehir Belediyesi, "Sprey

Bursa’da trafo binaları, istinat duvarları ve köprülü kavşakları tuval gibi kullanıp sanat eserine dönüştüren Bursa Büyükşehir Belediyesi, şimdi de çok renkli bir şenliğe imza atıyor.

Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı Kent Estetiği Şube Müdürlüğü tarafından ‘Sprey seni çağırıyor. Şehrine renk kat’ sloganıyla Grafiti Şenliği organize ediliyor. 

Bursa Hayvanat Bahçesi otoparkı duvarlarının şenlik çerçevesinde çok renkli bir sanat eserine dönüşmesi bekleniyor. Profesyonel grafiti sanatçılarının yanı sıra şehrine renk katmak isteyen herkese açık olacak şenlik, 23 Ekim Pazar günü gerçekleştirilecek.

Grafiti sanatçılarının özel sprey boyalarıyla muhteşem yeteneklerini sergileyeceği şenlik süresince, grafiti çiziminin yanı sıra vatandaşların keyifle zaman geçirebilmesi için sokak sanatçıları tarafından gün boyu mini konserler düzenlenecek.

Katılımcıların etkinlikte kullanacağı sprey, boya ve benzeri tüm malzemeler büyükşehir belediyesi tarafından karşılanacak.

Sabah saat 09.00’dan akşam saat 18.00’a kadar sürecek ve katılımın ücretsiz olacağı şenlik, Bursalılara renkli ve eğlenceli bir hafta sonu yaşatacak.