Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yıldırım Sıracevizler İlyas Kader Spor Merkezi’ndeki çalışmalar bitti

Yıldırım Belediyesi tarafından yapımına başlanan Sıracevizler İlyas Kader Spor Merkezi’ndeki inşaat çalışmalarında sona gelindi.

Yıldırım Belediyesi tarafından yapımına

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, kadın ve çocuklar için spor salonları, muhtarlık ve idari ofislerin yer aldığı tesiste 15 Eylül’de spor kayıtlarının alınacağını belirtti.

Tesiste Ekim ayı itibariyle eğitimlerin başlayacağını ifade eden Yılmaz, 1590 metrekarelik inşaat alanına sahip olan tesisin hizmete açıldığında ilçenin değerine değer katacağını söyledi.

İlçeye kazandırılacak Sıracevizler İlyas Kader Spor Merkezi ile geçen yıl vefat eden Yıldırım Belediyesi personeli İlyas Kader’in adını yaşatacaklarını ifade eden Yılmaz, şunları kaydetti:

“İlçemizde çoklu yaşam merkezlerini hemşehrilerimiz ile buluşturuyoruz. Sıracevizler Mahallesi’ne kazandıracağımız İlyas Kader Spor Merkezi’nde çalışmalar tamamlandı. Ekim ayında hizmete açacağımız tesiste kadın spor merkezi, cimnastik salonu, karate ve taekwondo salonu bulunuyor. İç bahçesi ile mahalle sakinlerine hizmet edeceğimiz merkezimiz, tüm ilçe sakinlerine hizmet vereceğimiz önemli bir mekân olacak. Yıldırım’a hayırlı, uğurlu olsun.”