Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yıldırım’da üniversitelilere içlerini ısıtacak karşılama

Yıldırım Belediyesi ekipleri, üniversite eğitimi için Bursa Teknik Üniversitesi’ne gelen öğrencilere kurdukları stantlarda çeşitli hediyeler ikram etti.

Yıldırım Belediyesi ekipleri, üniversite

Yıldırım Belediyesi ekipleri, Bursa Teknik Üniversitesi’nin Yıldırım Bayezid ve Mimar Sinan yerleşkelerine “Yıldırım’a ve Üniversitene Hoş Geldin” stantları kurdu.

Ekipler bu stantları ziyaret eden üniversiteliler ilçede gençlerle ilgili gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgilendirildi.

Üniversitelilere sıcak çorba ikramı da yapan ekipler, onlara “Yıldırım’da Genç Olmak” kitapçığı ve çeşitli hediyeler verdi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, okulların açılmasıyla içleye renk geldiğini söyledi.

Bu sene yüzlerce öğrencinin ilçede üniversite hayatına adım attığını ifade eden Yılmaz, ” Yıldırım Belediyesi olarak gençlerimizi, Bursa Teknik Üniversitesi kampüslerinde karşıladık. Düzenlediğimiz Berkay Özcan ve orkestrası ile de ‘Değerlerin Şehri Yıldırım’a hoş geldiniz’ diyerek moral konseri gerçekleştirdik” dedi.

Yıldırım Belediyesi olarak hizmet anlayışlarının merkezinde insan olduğunu dile getiren Yılmaz, şunları kaydetti:

“Yaptığımız projeler ve yatırımların hepsi insana dair, insana dokunacak işler. İnsana dokunan işlerin içerisinde de en çok gençlere ve çocuklara yönelik çalışmaları önceliyoruz. Bu doğrultuda üniversiteyi yeni kazanan ve ilçemize yeni gelen öğrencilerimizin ihtiyaçlarına yönelik Rektörümüz Arif Karademir ile birlikte çalışmalar yürütüyoruz. İlçemize yeni gelen öğrencilerimiz, kendilerini evinde hissetsin diye, Yıldırım Belediyesi olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”