Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mysia Yolları’nda yürüyüş yapanlar tabiatın tadını çıkardı

NİLÜFER BELEDİYESİ’NİN DÜZENLEDİĞİ YÜRÜYÜŞE KATILAN DOĞASEVERLER, MYSİA YOLLARI’NDA KEYİFLİ BİR PAZAR GÜNÜ GEÇİRDİ. NİLÜFER BELEDİYESİ’NİN MYSİA YOLLARI DOĞA, TARİH VE KÜLTÜR ROTALARI PROJESİ ÇERÇEVESİNDE HAYATA GEÇİRDİĞİ MYSİA YOLLARI, RENKLİ VE HEYECANLI PARKURLARI KEŞFETMEK İSTEYEN ÇOK SAYIDA VATANDAŞIN TERCİH ETTİĞİ ROTA HALİNE DÖNÜŞTÜ.

NİLÜFER BELEDİYESİ’NİN DÜZENLEDİĞİ YÜRÜYÜŞE

Nilüfer Belediyesi’nin düzenlediği yürüyüşe katılan doğaseverler, Mysia Yolları’nda keyifli bir pazar günü geçirdi.

Nilüfer Belediyesi’nin Mysia Yolları Doğa, Tarih ve Kültür Rotaları Projesi çerçevesinde hayata geçirdiği Mysia Yolları, renkli ve heyecanlı parkurları keşfetmek isteyen çok sayıda vatandaşın tercih ettiği rota haline dönüştü.

İsteyen vatandaşlar bireysel yürüyüşler düzenlerken Nilüfer Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü de doğaseverlerden gelen talepler üzerine Mysia Yolları’nda, herkesin katılımına açık yürüyüşler gerçekleştiriyor. Bu çerçevede hafta sonu düzenlenen yürüyüşe 100’e yakın doğasever katıldı.

Kadriye Mahalle Meydanı’nda sabah saatlerinde başlayan yürüyüş, öğleden sonra Dağyenice’de tamamlandı. Yürüyüşe katılanlar hem doğanın tadını çıkardı hem de yürüyüş boyunca sohbetlerle, müzikle dolu anlar yaşayarak keyifli bir pazar günü geçirdi.