Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şehrin Işıkları Uluslararası Fotoğraf Yarışması’na başvurular başladı

UEDAŞ tarafından bu yıl 11’incisi düzenlenen Şehrin Işıkları Uluslararası Fotoğraf Yarışması’nın başvuru süreci başladı.

UEDAŞ tarafından bu yıl

Güney Marmara’da elektrik dağıtım hizmeti veren UEDAŞ tarafından bu yıl 11’incisi düzenlenen Şehrin Işıkları Uluslararası Fotoğraf Yarışması’nın başvuru süreci başladı.

2013 yılında hayata geçirilen ve sektöründe ilk olma özelliği taşıyan yarışma bu yıl da fotoğrafseverlerle buluşuyor.

Sanatın evrensel gücüyle gece ve ışığın birleştiği yarışmaya profesyonel, amatör gözetmeksizin herkes katılabiliyor.

Dünyanın her yerinden fotoğrafların kabul edildiği yarışmanın müracaatları, internet adresi üzerinden alınıyor.Bir yarışmacının en fazla 5 fotoğrafla katılım sağlayabileceği yarışma sonuçları6 Ekim tarihinde açıklanacak.

Yarışma çerçevesinde jüri değerlendirmesinde fotoğraflarda kadraj, renk doygunluğu, keskinlik, toz alma ve kontrast düzeltmesi gibi kabul edilebilecek müdahaleler dışında hiçbir manipülasyon, başkalaştırma ve oynama kabul edilmeyecek.

UEDAŞ’tan yapılan açıklamaya göre bu yılın birincilik ödülü 20 bin TL, ikincilik ödülü 15 bin TL, üçüncülük ödülü ise 10 bin TL olarak belirlendi.

Jüri değerlendirmesinden geçerek seçilen en güzel 50 fotoğraf ise yıl boyunca Türkiye’nin çeşitli yerlerinde sanatseverlerin beğenisine sunulacak.