Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Bundan sonrası Bursaspor’un değil sizin probleminizdir”

Bursaspor Kulübü, “Bize bugünleri yaşatıp, bu kenetlenmeyi sağladığınız için Türkiye Futbol Federasyonu ve sözde “Bursa kent dinamiklerine” de teşekkür ederiz”

Bursaspor Kulübü, "Bize bugünleri

Bursaspor Kulübü’nün sosyal medya hesabından, olaylı Amedspor maçı ve sonrasında ortaya çıkan süreçle ilgili yazılı açıklama yapıldı.

Açıklamada, “Biz Bursaspor olarak armamızda bulunan Türkiye Cumhuriyeti bayrağımızı kurulduğu günden beri onur ve gururla taşıdık, taşıyacağız.” ifadesi kullanıldı.

“Kimseden bir beklenti olmadan taraftarımızın aldığımız güç ile yıllardır her alanda onurlu mücadelemizi sürdürdük. Taraftarımız var oldukça sürdürmeye devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Düştüğümüz durumdan yine taraftarımız ile alnımızın akıyla çıkacağımıza inancımız tamdır.” denilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Yürüdüğümüz bu zorlu yolda bizimle olan, desteklerini her an yanımızda hissettiğimiz büyük Bursaspor taraftarına bundan sonraki süreçte önemli görev düşmektedir. İyi günde fotoğraf karelerinden çıkmayan, düştüğümüz duruma karşı kafalarını deve kuşu misali kuma gömenleri ne Bursaspor ne de büyük Bursaspor taraftarı unutmayacaktır. Son model yasaların üzerimizde denendi dönemleri de unutmadık.”

– “Bundan sonrası Bursaspor’un değil sizin probleminizdir”

“Hiçbir zaman futbolda şiddeti körükleyen taraf olmadık, olmayacağız. Türkiye Futbol Federasyonu futbola bu kadar uzak olduğu sürece maalesef buna benzer istenmeyen görüntüleri saha içinde görmeye devam edeceğiz. Biz gücümüzü sadece taraftarından alan bir kulübüz. Tüm Türkiye bilsin ki bundan sonra bütün şehir olarak Bursaspor’u düştüğü durumdan muhteşem bir kenetlenme ile çıkaracağız. Bize bugünleri yaşatıp, bu kenetlenmeyi sağladığınız için Türkiye Futbol Federasyonu ve sözde ” Bursa kent dinamiklerine” de teşekkür ederiz. Bundan sonrası Bursaspor’un değil sizin probleminizdir.”