Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bursaspor Kulübü başkanlığına talip çıktı

Bursalı iş adamı Serdar Acarhoroz, olağanüstü genel kurul kararı alan Bursaspor Kulübü başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Bursalı iş adamı Serdar

Bursalı iş adamı Serdar Acarhoroz, geçtiğimiz günlerde olağanüstü kongre kararı alınan Bursaspor Kulübü başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Acarhoroz, Bursaspor’un sahipsiz olmadığını söyledi.

Acarhoroz, kulübün bu zor günlerinden kurtulması için elinden gelen tüm çabayı vermeye hazır olduğunu belirtti.

Her daim Bursaspor’un yanında olduğunu ifade eden Acarhoroz’un açıklamaları şöyle:

“Sezon başından beri ortaya çıkan sonuçlar ve son olarak cumartesi günü Esenler Erokspor karşısında alınan 3 gollük bir mağlubiyetini ardından, taraftarımızın yönetimi istifaya çağıran tezahüratlarıyla birlikte maç sonrası mevcut yönetim yaptığı toplantıda olağanüstü genel kurul yapılması kararı almıştır. Kulübümüz resmi yayın organlarında yapılan açıklama sonrasında bir çok kişi ve kurum tarafımı arayarak başkan adayı olup olmayacağım konusunda sorular yöneltti.”

“Yapmış olduğum basın açıklamaları ve katıldığım programlarda her zaman söyledigim tek bir şey vardı. ‘ Bursaspor sahipsiz değildir.’ Biz her daim Bursaspor’umuzun yanındayız ve bu zor günlerden kurtulması için elimizden gelen tüm çabayı vermeye hazırız. Bizim sunduğumuz projelerden daha başarılı olan başka bir başkan adayı olursa onları da destekleyeceğiz. Ancak hiç kimsenin başkan adayı olmaması veya bizden daha başarılı olacağını düşündüğümüz başkan adayı olmaması takdirinde ekibim ile birlikte şampiyon Bursaspor’umuzu hak ettiği yere çıkarmak üzere başkanlık görevine aday olduğumu kuşum kamuoyuna paylaşmak isterim.”