Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bursaspor’da kapı tartışması

Bursapor Kulübü, Abdülkerim Bayraktar, Fehmizat Bayraktar ve Onur Zerey’in isimlerinin stadyumdaki kapılardan kaldırılmasıyla ilgili açıklama yaptı.

Bursapor Kulübü, Abdülkerim Bayraktar,

Bursaspor’un taraftar grubu Teksas, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Abdülkerim Bayraktar, Fehmizat Bayraktar ve Onur Zerey’in isimlerinin stadyumdaki kapılardan kaldırıldığını iddia etti.

Teksas’ın paylaşımı şöyle:

“Dün açtığı davalar ile şampiyon başkanımız İbrahim Yazıcı’yı yargılatanlar ile, bugün önce kale arkasındaki Mehmet Güzelsöz silüetini, ardından da stadyum kapılarımızdan, şehidimiz Abdülkerim Bayraktar ve ebediyete uğurladığımız Fehmizat Bayraktar ile Onur Zerey isimlerini kaldırmaya yeltenenler aynı kişilerdir ve yüzleşecekleri son bellidir. Bizler varoldukça, sizler kahrolacaksınız.”

Konuyla ilgili Bursaspor Kulübü’nden de bir açıklama yapıldı.

Kulübün açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

“Değerli Bursaspor taraftarı, stadyumumuzun kapılarına verilen isimlerle ilgili olarak, rahmetli şehidimiz Abdülkerim Bayraktar, rahmetli Fehmizat Bayraktar ve Onur Zerey’in isimleri ve fotoğrafları konusunda yönetim kurulumuzun herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır. Pazartesi günü eski haline döndürülmesi için girişimler başlatılacaktır. Ayrıca, kamuoyunu yanıltmaya ve kulübümüzü kaos içine sürüklemeye çalışan kesimlere itibar edilmemesini rica ediyoruz.”