Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Uludağ Elektrik Bursasporla sponsorluk anlaşması imzaladı

Uludağ Elektrik, Türkiye Futbol Federasyonu 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Bursaspor Kulübü ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Uludağ Elektrik, Türkiye Futbol

Uludağ Elektrik’ten yapılan açıklamaya göre,  Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, şirket yöneticileri ve Bursaspor Kulübü Başkanı Ömer Furkan Banaz Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda bir araya geldi.

Burada gerçekleştirilen görüşmede Uludağ Elektrik ile Bursaspor Kulübü arasında spronsorluk anlaşması imzalandı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Aytac, Bursa’ya hizmet veren bir marka olarak, Bursaspor’un, şehrin en önemli değerlerinden biri olduğunu bildiklerini söyledi.

Yaptıkları sponsorluk çalışmasıyla da hizmet bölgelerinde yer alan Bursa’nın bir değerini desteklemiş olduklarını belirten Aytaç, şunları kaydetti:

“Şehrimizin takımının tüm enerjimizle her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Bursaspor’un zorlu süreçlerinde her zaman destek veren, çözümcül yaklaşım sergileyen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a ve bu süreçte sürekli iletişim halinde olduğumuz Bursaspor Kulübü Başkanı Ömer Furkan Banaz’a da teşekkür ediyorum. Sponsorluk çalışmasının tüm camiaya hayırlı olmasını diliyorum.”

Bursaspor Kulübü Başkanı Ömer Furkan Banaz ise, yaptığı açıklamada, birlik ve beraberliğe her zamankinden çok ihtiyaçları olan bir zamanda olduklarını söyledi.

– “Borç sorununu kökünden çözmek istiyoruz”

Mali sıkıntılardan çıkmanın tek yolunun birlik ve beraberlik olduğunu vurgulayan Banaz, şöyle konuştu:

“Biz borç sorununu kökünden çözmek istiyoruz. Yönetime geldiğimizden bugüne yaklaşık 6 milyonluk elektrik borcumuzu ödedik. Birçok dalda farklı farklı borç kalemleri ile uğraşırken borçlarımızın bir kısmının bitmesinde bu destek çok önemli bir katkı sağlamış oldu. Zorlu süreçlerimizde her zaman destek veren ve tüm iletişim kanallarını açık tutarak yapıcı yaklaşan Uludağ Elektrik’e teşekkür ederim.”

 

Bursa HABERİ